Cs 2 BabaPro nasıl olunur?

zawox

Üye
zawox
Üye
Kısaca, Counter Strike 2 Oyununda Babapro olmak için yapacağınız 3 adım var.
maxresdefault.jpg
1. Adım: 1 adet banyo terliği
2. adım: Bilgisayar (işlemcisi iyi olması lazım)
3. adım: Uçan kuşa bile küfür etmek
hqdefault.jpg
4. adım: Sadece Elraenn ve Rranee izleyin.
5. adım: oyun oynarken hep phonk dinleyin ve dinlerken mikrofonuzun açık olduğunu unutmayın böylece oynarken takım arkadaşlarınızla müzik keyfi yapabilirsiniz.
6. adım: hassasiyeti 10dpu yapın. böylece oyuncuları onlar anlayamadan vurabilirsiniz.
7. adım: tüm raunt Awp alın, Böylece bütün maçları hızlı ve kolayca kazanabilirsiniz ve kısa sürede global olabilirsiniz.
8. adım: İlk başta denildiği gibi. Bir banyo terliğinizin olması gerek markası *gezer* olursa daha çok işinize yarayabilir. oyundayken terliğinizi elinize alın ve düşmanın görünce terliğinizi kullanarak fareye 180km hız ile vurun böylece karşıdaki düşman beynine öldün mesajı gitmeden ölücektir ve birdaha doğmayacaktır.
9. adım: Sakin kalmayın bu sizin aiminizi bozabilir, raunt başladığından itibaren mikrofonuz açık şekilde bağırın ve ses telleriniz yırtılana kadar bağırmaya devam edin. bu sizin oyuna daha iyi odaklanmanıza yardımcı olur.
10. adım: Bildiğiniz gibi takım arkadaşlarınızı vurabiliyorsunuz bundan istifade ederek raunt ortasında takım arkadaşınızdan silah isteyin vermezse onu vurun ve artık istediğinizi silaha sahipsiniz.
indir.jpeg
Eğitim günlüğümüz bu kadardı iyi babapro olmalar dilleriz.

Geri