CS2 İçin Sistem Gereksinimleri Neler?

RiSeN

CS2 System
RiSeN
Yönetici

CS2 İçin Sistem Gereksinimleri Neler?

cs-2-minimum-sistem-gereksinimleri.png

Counter Strike 2, çok yakında tüm csgo oyuncularının beğenisine sunulmuş olacaktır. Yeni oyun motoru ve yeni animasyonlar, grafiksel açıdan yapılan güncellemeler derken, beklememize değer bir oyunla karşı karşıyayız diyebiliriz. Şimdi herkesin merak ettiği Counter Strike 2 sistem gereksinimleri nasıl olacak sorusunun cevabı.​

Counter Strike 2 Sistem Gereksinimleri

Evet, henüz resmi sistem gereksinimleri açıklanmamış olsa da, Source 2 oyun motorunu kullanan önceki oyunlardan elde ettiğimiz verilere dayanarak tahmini sistem gereksinimleri hakkında bazı değerlendirmelerde bulunabiliriz. Lütfen unutmayın ki bu tahminler resmi duyurular yerine geçmez, sadece geçmiş deneyimlerimize dayalı öngörülerdir. Resmi sistem gereksinimleri açıklandığında, bu bilgilerin güncellenmesi gerekebilir.

Örnek olarak, Source 2 oyun motorunu kullanan Half-Life: Alyx ve Dota 2'ye bakarak, tahmini sistem gereksinimleri şu şekilde olabilir:

Counter-Strike-2-3-1.jpg

Minimum Sistem Gereksinimleri

• İşlemci: 2,8 GHz hızında çift çekirdekli AMD ya da Intel işlemci.
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 3600/2600 ekran kartı ya da NVIDIA GeForce 8600 / 9600 GT ekran kartı
  • RAM: 4 GB
  • Depolama Alanı: 50-60 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit işletim sistemi

Önerilen Sistem Gereksinimleri

• İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 ya da Intel Core i5-7500
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 ya da NVIDIA GTX 1060
  • RAM: 12 GB
  • Depolama Alanı: 50-60 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit işletim sistemi

CS 2'nin sistem gereksinimleri hakkında şu an için elimizde sadece tahminler bulunuyor. Oyunun yaz aylarında yayımlanması planlanıyor ve bu süre zarfında daha fazla bilgi açıklanabilir. Resmi sistem gereksinimleri de yakın gelecekte açıklanacak gibi görünüyor. Bu nedenle, oyunun yayınlanmasına yaklaşırken daha kesin bilgilere sahip olabileceğiz. Sizlere en güncel ve kesin bilgileri sunabilmek için elimizden geleni yapacağız. Bu arada, oyunun yayınlanmasını ve sistem gereksinimlerini dört gözle beklemeye devam edebilirsiniz ;).

#cs2 sistem gereksinimleri #cs2 minimum gereksinimler #cs2 sistem özellikleri

Umarım bu sistem gereksinimleri olur çünkü bilgisayarım bu şekilde olursa oyunu rahatça kaldırır, Teşekkür ederim bilgilendirme için :)

Son düzenleme:
Geri